Hoppa till sidans innehåll

Styrelsen och sektioner


Styrelsen

Ordförande

Mattias Svensson 070-449 65 67 Tävlingsansvarig

Kassör

Gun Sternersson 070-475 30 56 Kassör 

Vice ordförande

Sophie Karlsson  070-498 78 78 Ungdomsansvarig

Ledamot

Carola Lundgren 070-750 02 31 Arrangemangsansvarig

Ledamot

Charlotte Sternell 070-380 42 42 Föräldragruppsansvarig

Ledamot

Damir Tolic 070-378 20 12 Senioransvarig

Ledamot

Phuong Ly  073-690 38 22 Sekreterare

Suppleant

Lena Phung 073-612 70 09 Marknadsansvarig

Suppleant

Serafia Hägersand Edinius 070-562 82 89  

Suppleant

     
       

Kansliet

 
  Phuong Ly 073-690 38 22  
  Björne Höglander 073-624 20 86  
       

Revisorer

Revisor 1

Johan Forsmarker 070-364 59 67  

Revisor 2

Rebecka Dejus 076-761 54 04  

Revisorssuppleant

Pether Lindgren 073-624 13 25  
       

Valberedningen

Ledamot

Johan Forsmarker 070-364 59 67  

Ledamot

Håkan Nilsson 076-115 42 48  

Ledamot

Emma Källström
070-309 05 24  

Från styrelsen

Mattias Svensson 070-449 65 67  
       

Ungdomssektionen

Från styrelsen

Sophie Karlsson 073-370 36 83  
       

Seniorsektionen

Från styrelsen

Damir Tolic 070-378 20 12  
       

Tävlingssektionen

Från styrelsen

Mattias Svensson 070-449 65 67  
       

Utbildningssektionen

       

Marknadssektionen

Från styrelsen

Lena Phung 073-612 70 09  
       

Arrangemangssektionen

Från styrelsen

Carola Lundgren 070-750 02 31  
       

Föräldragruppssektionen

Från styrelsen

Charlotte Sternell 070-380 42 42  

Ledamot

     

Ledamot

     
Uppdaterad: 2017-06-12 12:38
Skribent: Styrelsen

Träningstider 2016/17

Dam (är igång)
Mån 17:00 - 18:30 Vallhalla
Tis 20:00 - 21:30 Vallhalla
Tor 17:00 - 18:30 Vallhalla
         
Motion (är igång)
Mån 20:10 - 21:30 Vallhalla
Ons 19:15 - 20:45 Åsa
         
F01/02 (är igång)
Mån 17:00 - 18:30 Vallhalla
Ons 19:00 - 20:30 Åsa
Tor 17:00 - 18:30 Vallhalla
         
P01-03 (är igång)
Mån 17:00 - 18:30 Rödsle
Tor 20:00 - 21:30 Vallhalla
Fre 17:00 - 18:30 Vallhalla
         
F03 (är igång)
Tis 17:00 - 18:30 Vallhalla
Tor 16:30 - 17:45 Sporthallen B
Fre 16:30 - 18:00 Sporthallen A
         
P04/05 (är igång)
Tis 18:30 - 20:00 Vallhalla
Tor 18:30 - 20:00 Vallhalla
Sön 18:00 - 19:30 B-hallen
         
F04 (är igång)
Mån 18:30 - 20:00 Vallhalla
Ons 18:00 - 19:30 Rödsle
Fre 17:30 - 19:00 Kristineberg
         
F05 (är igång)
Mån 17:00 - 18:30 Kristineberg
Ons 17:00 - 18:30 Vallhalla
         
P06/07 (är igång)
Ons 17:00 - 18:00 Rödsle
Sön 17:30 - 19:00 Åsa
         
F06 (är igång)
Ons 18:00 - 19:00 Åsa
Sön 17:30 - 19:00 Rödsle
         
F07(är igång)
Tor 18:00 - 19:00 Åsa
         
F08 (är igång)
Ons 17:00 - 18:00 Åsa
         
P08 (återkommer om startdatum)
Tor 17:00 - 18:00 Åsa
         
F09/10 (återkommer om startdatum)
Lör 10:00 - 11:00 Sporthallen B
         
P09/10 (återkommer om startdatum)
Tis 17:00 - 18:00 Åsa
         
Påskallavik Mix 09-10 (startar 18 oktober)
Tis 17:30 - 18:30 Påskallavik
         
Motion (återkommer om startdatum)
Ons 21:00 - 22:00 Vallhalla

Postadress:
Oskarshamns BBK - Basket
Box 197, Stengatan 21
57224 Oskarshamn

Besöksadress:
Oscarsgymnasiet, Stengatan 21
57228 Oskarshamn

Kontakt:
Tel: +4649184324, +46704496567
E-post: This is a mailto link

Se all info