Hoppa till sidans innehåll

Anmälda 2019


Nedan hittar du alla registrerade namn till årets Basketskola. Saknar du ditt namn eller behöver avanmäla dig, kontakta oss via e-post This is a mailto link

1. Abdul Kader Atrash Vallhalla 2
2. Adin Sarac Kristineberg 2c
3. Ahmad Chami Norra 2a
4. Alexander Silwärn Misterhult 5
5. Alfred Rudklint Kristineberg 2b
6. Alma Blad Kristineberg 2b
7. Alma Jardbring Vallhalla 4b
8. Alma Sinnerström Norra 2a
9. Alma Össmar Kristineberg 2d
10. Alva Kursu Kristineberg 5b
11. Alve Bank Rödsle 3b
12. Alvin Gunnebrant Vallhalla 5b
13. Alvin Vuckic Rödsle 2b
14. Amadeus Larsson Rödsle 4b
15. Amanda Åkesson Figeholm 5
16. Annie Jisvik Norra 4c
17. Antonio Torres Lundgren Norra 2a
18. Azra Eken Kristineberg 2b
19. Bogdan Pivoriunas Kristineberg 3b
20. Burouj Ali Ezzat Norra 4b
21. Casper Aldorsson Saltvik 2
22. Cornelia Claesson-Roback Rödsle 2c
23. David Lidgren Norra 4b
24. Dovydas Salasevicius Norra 3a
25. Ebba Aidorsson Vallhalla 5a
26. Ebba Holmgren Kristineberg 2b
27. Ebba Nilsson Norra 3a
28. Ebba Stenman Rödsle 3a
29. Eddie Stenberg Kristineberg 2c
30. Elin Karlsson Kristineberg 2d
31. Elin Stenman Rödsle 3a
32. Elin Wigren Kristineberg 3c
33. Ellen Magnusson Rödsle 4a
34. Elvira Aldebert Saltvik 3
35. Emanuel Hultgren Norra 4b
36. Emelie Anundi Rödsle 2c
37. Emilia Stenholm Kristineberg 2d
38. Erta Lajiq Kristineberg 2b
39. Farah Al Hejazi Kristineberg 3a
40. Faris Huric Kristineberg 3
41. Fidelie Olsson Norra 4b
42. Gottfrid Kaspersson Redborn Kristineberg 2b
43. Hilda Hemmingsson Figeholm 4
44. Hilda Larsson Norra 5b
45. Hugo Penmit Vallhalla 2
46. Ida Cederqvist Norra 2c
47. Iman Tuzlo Kristineberg 3b
48. Inga Björck Kristineberg 2a
49. Isabella Runborg Figeholm 4
50. Isak Borgryd Norra 4a
51. Jennifer Göthe Fårbo 5
52. Jennifer Tran Norra 4a
53. Johan Persson Kristineberg 5b
54. Josefine Reinholdsson Kristineberg 5a
55. Julia Almqvist Rödsle 5b
56. Julia Nicklagård Figeholm 2b
57. Julia Pettersson Figeholm 2
58. Kajsa Berg Kristineberg 5b
59. Karin Ronngaard Saltvik 2
60. Kayla Chen Norra 4a
61. Leila Göthe Figeholm 2a
62. Leonel Andersson Cruz Kristdala 2
63. Liam Vilhelmsson Norra 2c
64. Lilly Perlgård Norra 2b
65. Lily Asp Norra 2c
66. Linn Chau Sang Kristineberg 5b
67. Lova Andersson Fårbo 3
68. Ludvig Joelsson Norra 4b
69. Matilda Svensson Saltvik 2
70. Matilda Svärdstål Kristineberg 2b
71. Max Klintbom Edvardsson Kristineberg 5a
72. Max Nilsson Kristineberg 3a
73. Maximilian Claesson-Roback Rödsle 2c
74. Maya Venderot Norra 2a
75. Melicia Holmebrant Rödsle 2b
76. Melina Stockhaus Norra 2c
77. Melissa Wagenius Kristineberg 5b
78. Melker Hjort Norra 4b
79. Moa Karlsson Påskallavik 3
80. Molly Hamnede Påskallavik 3
81. Nea Hildung Figeholm 4
82. Nellie Berg Norra 3a
83. Nelly Perlgård Norra 4c
84. Neo Engström Vallhalla 3
85. Nicolas Torres Lundgren Norra 4a
86. Nikolai Andersen Saltvik 4
87. Noelia Olsson-Valencia Vallhalla 2
88. Olle Larsson Norra 2a
89. Osama Chami Norra 2b
90. Rabaa Anoun Figeholm 2
91. Rasmus Berggren Vallhalla 4
92. Ronja Carlsson Rödsle 4c
93. Saga Wickman Vallhalla 2
94. Samer Chami Norra 0
95. Sanna Ericson Norra 4c
96. Sebastian Backhof Norra 2a
97. Sham Shehadeh Norra 2a
98. Sigrid Nilsson Norra 2c
99. Smilla Kärn Vallhalla 2
100. Sofia Karlsson Påskallavik 5
101. Sonja Blad Norra 2c
102. Steven Huynh Norra 2c
103. Theo Boman Vallhalla 2
104. Theodor Enerfelt Vallhalla 4
105. Tilda Petersson Norra 4c
106. Tilde Vilhelmsson Rödsle 3c
107. Tova Moberg Vallhalla 5a
108. Tuva Hildung Figeholm 4
109. Vega Skogh Vallhalla 4a
110. Viktor Svärdstål Vallhalla 5a
111. Wille Nilsson Norra 4a
112. Vilma Hagman Dalfjärd Norra 4c
113. Wilma Nguyen Vallhalla 4
114. Vincent Cederqvist Norra 4a
115. Yago Fernandez Norra 4a
116. Youssef Anoun Figeholm 2
117. Zackaria Ali Ezzat Norra 3b

Postadress:
Oskarshamns BBK - Basket
Box 197, Stengatan 21
57224 Oskarshamn

Besöksadress:
Oscarsgymnasiet, Stengatan 21
57228 Oskarshamn

Kontakt:
Tel: +46704496567, +46704496567
E-post: This is a mailto link

Se all info